Poznaj korzyści wynikające z używania naszego systemu GPS

Kontrola przebiegu

Historia każdego pojazdu ma znaczenie. Od ilości przejechanych kilometrów uzależnione jest m.in. zużycie konkretnych podzespołów, a czasem również gwarancja na pojazd. Gdy w Twojej flocie jest wiele pojazdów, trudno jest „ręcznie” kontrolować ich przebieg. Z naszym systemem GPS nie musisz tego robić. Do wszystkich danych związane z przebiegiem każdego auta będziesz mieć dostęp online. Możesz śledzić przebiegi samochodów zarówno w czasie rzeczywistym, jak i sięgnąć po podsumowanie za dany okres. To pozwoli Ci podjąć świadomie wiele strategicznych decyzji.

Kontrola postojów

Prowadzisz firmę transportową? Jeśli tak, zapewne wiesz, że polskie prawo ściśle reguluje czas pracy kierowcy za kółkiem oraz wskazuje długość obowiązkowych postojów, jakie pojazd musi wykonać. Za przekroczenie dozwolonych widełek czasowych Twoja firma może zapłacić wysokie kary. Zabezpiecz się przed tym, nadzorując czas i częstotliwość pojazdów dzięki naszemu systemowi GPS. W ten sposób będziesz skuteczniej zarządzał czasem pracy kierowców, a co za tym idzie – zwiększysz efektywność świadczonych usług.

Zmniejszenie składek AC

Jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą, więc wszystkie swoje pojazdy objąłeś polisą ubezpieczeniową AC. To doskonałe zabezpieczenie i wsparcie w wielu sytuacjach. Jednak koszt zakupu AC jest wysoki. Możesz go obniżyć, inwestując w system GPS. Rozwiązanie oferowane przez Vector pozwala Ci śledzić pozycję każdego auta w czasie rzeczywistym. Jeśli zatem dojdzie do kradzieży auta, prawdopodobieństwo, że je odzyskasz jest wyższe. W związku z tym ubezpieczyciel będzie skłonny obniżyć Ci składkę za ubezpieczenie.

Wypadki, kradzieże aut

Wypadki drogowe, podobnie jak kradzieże pojazdów się zdarzają. Od wszystkich może Ci się nie udać uchronić. Jeśli jednak Twoje auto będzie miało zamontowane system GPS, z łatwością namierzysz jego pozycję. Te dane mogą Ci się przydać, jeśli powiadamiasz policję lub pogotowie o miejsce wypadku lub kiedy chcesz namierzyć pozycję skradzionego pojazdu. Informacja o pozycji pojazdu jest dla Ciebie dostępna w czasie rzeczywistym. To naprawdę proste!

Raporty

Wszystkie dane o stanie Twoich pojazdów w jednym miejscu? Tak, to możliwe. System GPS od Vector zaprezentuje Ci kompleksowe raporty ze wszystkimi informacjami, których potrzebujesz do sprawnego zarządzania pojazdami. Miej pod kontrolą przebiegi pojazdów, terminy kolejnych przeglądów technicznych oraz odnowienia polis ubezpieczeniowych. Monitoruj na bieżąco stan swoich aut, by nie ponosić wydatków na kary za przekroczony czas pracy kierowców czy odsetki za nieopłacone ubezpieczenie.

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego