Poznaj korzyści wynikające z używania naszego systemu GPS

Śledzenie zużycia i stanu paliwa

Jeśli Twoja firma dysponuje sporej wielkości flotą pojazdów, jednym z głównych kosztów, jakie ponosisz jest ten związany z paliwem. Ceny benzyny i oleju napędowego systematycznie rosną, na to nie masz wpływu. Możesz jednak precyzyjnie śledzić zużycie i stan paliwa na bieżąco. W efekcie będziesz mógł bardzo szybko wykryć wszelkie nieprawidłowości i zapobiec np. kradzieżom paliwa. Pamiętaj: system GPS z funkcją śledzenia zużycia paliwa skutecznie zniechęci Twoich pracowników do podejmowania niewłaściwych działań, a Ty będziesz mieć jego zużycie pod pełną kontrolą.

Optymalizacja tras

Zbyt wysokie zużycie paliwa może wynikać nie tylko z nadużyć. Możesz je zmniejszyć, optymalizując trasy, które pokonują każdego dnia Twoje firmowe auta. Zyskaj dostęp do szczegółowych danych dotyczących przemierzanych przez nie szlaków i szybko zidentyfikuj np. puste przebiegi czy dublowanie się aut na tych samych trasach. Przekonaj się, że wprowadzenie nawet kilku drobnych zmian może uczynić ogromną różnicę. Zainstaluj system GPS i zwiększaj swoje oszczędności z miesiąca na miesiąc.

Koszty paliwa - tankowanie, kradzieże, informacje o miejscu tankowania

Czy wiesz, jakie są miesięczne wydatki Twojej firmy na paliwo? Dzięki naszemu systemowi GPS nie musisz się nad tym zastanawiać. Urządzenie zarejestruje każde tankowanie – zapisując również miejsce, w którym zostało zakupione paliwo. W połączeniu z innymi danymi, do których zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym, będziesz mieć pewność, że kradzież paliwa nie jest problemem Twojej firmy. Mając precyzyjne informacje o kosztach paliwa łatwiej zaplanujesz też budżet na ten cel w perspektywie długofalowej.

Raporty

Wszystkie informacje związane ze śledzeniem zużycia paliwa otrzymasz w jednym miejscu. Dane nie będą dotyczyły wyłącznie bieżącego zużycia. Raport pokaże Ci również szczegółowe statystyki, dzięki którym łatwiej będzie podjąć decyzje co do strategii finansowej firmy. W ten sposób przejmiesz pełną kontrolę nad kosztami paliwa – to prostsze niż myślisz. Zobacz przykładowy raport, by przekonać się, jak wiele zyskasz!

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego